Polecane skutery
Dodane przez szarblu dnia Styczeń 30 2012 14:46:02
W tym rozdziale będą polecane niezawodne skutery, nie mające problemów z paleniem w zimne dni. Wymieniane skutery w tym rozdziale nie powinny mieć również problemów z osiągnięciem 20-30 tys. km przebiegu bez poważniejszych remontów.

HONDA ZOOMER- pierwszym polecanym skuterkiem jest Honda Zoomer z  wyrafinowanym silnikiem jak na tego typu pojazdy. Jest to dosyć spartański pojazd pozbawiony prawie całkowicie plastikowych osłon. Jednak wnętrze jest tym za co powinno się go cenić. Jednym słowem oryginalny i niezawodny w każdych warunkach.
 
Honda Vision - Kolejnym skuterem polecanym przez www.serwisskutera.hpu.pl jest również model ze stajni Hondy. Honda Vision nie jest tak wyrafinowanym technicznie jednośladem jak Honda Zommer. Jednak jakość wykonania a także niezawodność stoi na najwyższym światowym poziomie wśród skuterów. Z czystym sumieniem można polecić go każdemu kto szuka czegoś w lepszej jakości niż wiele chińskich skuterków.
 
KYMCO AGILITY- to na tle chińskich skuterów model który powinien bez problemu zrobić 20 tysięcy kilometrów. Chiński skuter bez problemówi powinien zrobić około 10 tys. kilometrów.
 
YAMAHA NEOS 4T- bardzo dobry skuter 4T z wtryskiem paliwa i chłodzeniem cieczą. Ten model bez problemu powinien zrobić 30 tys. kilometrów